Duben 2011

Místnost

29. dubna 2011 v 20:37 | Krisík
Ahojky... V Místnosti se scházíme a cvičitelka trénuje, chodí na pprocházky atd. hlavně tu dává pozor na štěňata... Majitelky štěňat si můžou povídat případně kdyby štěňata zlobila můžou na ně vykřiknout aby toho nechala... Jinak ať už nezdržuji, tak tady si přečti pravidla a můžeš vstoupit do Chatu Psí Školky... =)

PRAVIDLA

○ 1) Nenadávat!
○ 2) Nemluvit sprostě!!
○ 3) Poslouchat Cvčitelku!!!
○ 4) Poslouchat Pomocnici!!!!
○ 5) Všechno ostatní!!!
A Chat Psí Školky najdete tady... =)
A Deník Psí Školky najdete tady... =)

Seznam Pejsků V Psí Školce

29. dubna 2011 v 20:24 | Krisík
Tady najdeš Všechny štěňata, která jsou přihlášeni v Psí Školce =)
Ve Školce je 10 štěňat přihlášených... =)


Informace

29. dubna 2011 v 20:21 | Krisík
Jak vlastně Psí Školka funguje?? Vše se dozvíte po přečtení následujících řádků. Vše si doporučuji důkladně prostudovat, ať se potom zbytečně neptáte na věci, které tu máte přímo pod nosem, ulehčíte nám tak práci se zdlouhavým vysvětlováním, děkujeme.:)
_____________________
Tuhle tu Školku Vede Krisík z Psí Virtuální Stáje Dogs-World. Dess je od Hafí... =). V sobotu (kdy tu bude cvičitelkám a pomocníkům vyhovovat) se budeme scházet v Cvičáku pro Štěňata, když tu bude o tom článek, že bude štěněcí trénink. A tam se budou cvičit štěňata atd. V ždycky předem napíši co budete potřebovat, aby jste si to vzali =) Musíte tu být v sobotu pokud máte čas a štěňata... To Napíši každému do zpráv =) Mno... Jak to funguje atd. Tak mi kdy tak napište sem. Sice toho tu moc není, ale to máte jedno :D
○ Nejprve zvaž jestli chcete své štěňátka do Psí Školky přihlásit... Když chceš přihlásit štěňata, tak klikni na přihlášku (viz. Nahoře...)
○ Každou Sobotu kdy to Cvičitelkám a pomocnikům vyhovuje pořádají vycházky a tam učí pejsky různé sporty, věci atd... =) Vždy kdžy jdou na vycházku, tak se u nějakého místa zastaví a pořádají tam různé hry, výcviky, akce apod.
○ Co dělají štěňata, členky, cvičitelky nebo pomocnice se zapisuje do Deníku (zapisuje to Pomocnice když žádná není k dispozici, tak případně Cvičitelka či adminka..)